Żłobek Montessori – Poręba

Mali Giganci to pierwszy na terenie Pszczyny i okolic żłobek Montessori posiadający w pełni wyposażony i prężnie działający oddział integracyjny.

Jednym z naszych priorytetowych zadań jest wczesna interwencja i wspomaganie rozwoju dzieci, u których wystąpiły zaburzenia sensomotoryczne, czy problemy związane z nieprawidłowym napięciem mięśniowym. Wśród naszej wykwalifikowanej kadry znajdą Państwo terapeutę wczesnej interwencji i wczesnego wspomagania rozwoju dziecka i terapeutę AAC, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie Państwa wątpliwości i pomogą w razie potrzeby.

Nasz żłobek daje rodzicom możliwość skorzystania z punktu terapeutycznego, w którym czekają wysokiej klasy specjaliści, dla których priorytetem jest właściwy rozwój dziecka. W ramach punktu terapeutycznego, dla rodziców i dzieci z naszej grupy żłobkowej (a także dla dzieci spoza placówki) dostępne są:

logopedia

– pedagogika terapeutyczna

– diagnoza i terapia dzieci niemówiących oraz dzieci z trudnościami w porozumiewaniu się

– konsultacje z psychologiem

– konsultacje z oligofrenopedagogiem

Zapewniamy profesjonalną opiekę i najlepszą kadrę wychowawczą w okolicy. Naszą najlepszą rekomendacją, a także ogromnym powodem do dumy i satysfakcji z pracy są uśmiechnięte, pięknie rozwijające się maluszki i zadowoleni rodzice. Oto wybrane opinie na temat naszego żłobka:

W tym żłobku dzieci otrzymują wiele miłości, ciepła i wsparcia, a rodzice mogą spokojnie pracować, wiedząc że przyszłość ich dzieci jest w dobrych rękach. Jestem wdzięczna całej kadrze za indywidualne podejście, za to, że zawsze mogę na nich liczyć. Moje dziecko jest tu szczęśliwe i czuje się w pełni bezpiecznie. Nie ma to jak żłobek na najwyższym poziomie. Lepiej wybrać nie mogłam 🙂” (. mama Hanny )

Cenię wyrozumiałość, uprzejmość i umiejętność nawiązywania kontaktów, dlatego wybrałam ten żłobek. Moje dziecko trafiło w ręce kompetentnego, doświadczonego personelu Cioć z pasją i zaangażowaniem, które potrafią zająć się dzieckiem od A do Z. Można im zaufać. Niewysokie czesne i wspaniała atmosfera spokoju i domowości.
Warto!” (mama Kuby)

Jestem zachwycona i pełna podziwu dla tego żłobka. Dzieci są pod opieką wykwalifikowanej kadry, która nie tylko ma doświadczenie w pracy z dziećmi, ale również cechuje się wyjątkową empatią i miłością wobec nich. Podoba mi się takie nastawienie i podejście. Każda z cioć odpowiedzialna jest za inne zajęcia i atrakcje dla maluszków. Nie ma nudy. Dni są zaplanowane rozważnie, dzięki czemu dzieci nie mają czasu na tęsknotę za rodzicami. Rodzinna atmosfera, to wg mnie największy atut tego żłobka. Mali Giganci, to te dzieci, to one tworzą to miejsce , a to wszystko za sprawą wspaniałych cioć, które w pełni angażują się w opiekę i wychowanie ich na małych odkrywców i wspaniałych ludzie.” (Mama Maćka)

Posiadamy grupę Montessori terapeutyczną, integracyjną dla dzieci zdrowych, a także grupę dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Nasza wykwalifikowana kadra zadba w pełni profesjonalnie, z uczuciem i cierpliwością o dobre samopoczucie i edukację maluszków, a nasza kuchnia zapewni zdrowe, pełnowartościowe posiłki.

Zapraszamy serdecznie!